محصولات

رنگ مقاوم در برابر حرارت ( نسوز)

این رنگ که بر پایه رزین های مقاوم در برابرحرارت از نوع سیلیکونی و پیگمنتهای آلومینیومی (مقاوم تا 600 درجه سیلسیوس) – و یا پودر روی – (مقاوم تا 400 درجه سیلسیوس) – جهت پوشش دهی ماشین آلات ، دستگاهها و تاسیساتی که معمولا” با حرارت های بالا در تماس می باشند مورد استفاده قرار می گیرند . مانند سیستمهای انتقال بخار و روغن داغ و….. سخت شدن رنگ فوق ابتـدا از طریق تبخیر حلال
( خشک شدن ) و سپس با راه اندازی تأسیسات گرمایی مربوطه از طریق حرارت می باشد . رنگ فوق درضخامتهای حدود 20 میکرون اعمال می شود و معمولا” فاقد لایه نهایی می باشد .

رنگ کوره ای الکید آمین

این رنگ بر پایه اختلاطی از رزین های الکید وآمینی تولید وعرضه می گردد. از خواص بسیار خوب مکانیکی مانند سختی ، انعطاف پذیری ، مقاومت ضربه و خراش و همچنین از مقاومت های مناسب رطوبتی وشیمیائی بر خوردار است . اجزاء مصرفی آن از ثبات قابل توجه نوری و حرارتی بهره مند بوده ولذا بعنوان پوشش های حفاظتی وتزئینی جهت سطوح فلزی ، مصنوعات صنعتی و خانگی بسیار مناسب می‌باشد . فرمولاسیون این رنگها بر اساس آخرین دستاورد های علمی و نتایج عملی تحقیقات کاربردی بسیار طولانی در آزمایشگاه مجهز شرکت سیکلمه و بر مبنای نیاز مصرف کننده با درجه پخت های بین C120-C 180 قابل ساخت و عرضه می‌باشد.

آسترکوره‌ای الکیدآمین

این آستر بر پایه اختلاطی از رزین‌های الکیدی‌ و آمینی تولید و عرضه می‌گردد . ازخواص بسیار خوب مکانیکی مانند سختی ، انعطاف پذیری ، مقاومت درمقابل ضربه و خراش و هم چنین ازمقاومت‌های مناسب رطوبتی وشیمیائی برخوردار است . اجزاء مصرفی آن از ثبات قابل توجه حرارتی بهره‌مند بوده و لذا بعنوان پوشش‌های حفاظتی جهت سطوح فلزی ، مصنوعات صنعتی و خانگی بسیار مناسب می‌باشد . فرمولاسیون این رنگها بر اساس آخرین دستاوردهای علمی ونتایج عملی تحقیقات کاربردی بسیار طولانی در آزمایشگاه مجهز شرکت سیکلمه و بر مبنای نیاز مصرف کننده با درجه پخت در دمای بین C 120-180 قابل ساخت و عرضه می‌باشد .

لاک کوره‌ای آلکیدآمین

این محصول بر پایه رزین‌های آلکید آمین بوده و از مقاومت‌های شیمیائی و رطوبتی نسبتاً خوبی برخوردار است. این لاک دارای سختی، چسبندگی ، انعطاف پذیری ، ضربه پذیری و براقیت خوبی بوده و جهت سطوح فلزی و نیزسطوحی که از قبل رنگ آمیزی شده‌اند‌ بکار می‌رود . این لاک‌ یک جزئی بوده و با حرارت کوره سخت می شوند .

رنگ کوره‌ای اکریلیک سیکلمه

رنگ کوره ای اکریلیک سیکلمه بر پایه رزین‌های ‌اکریلیک ترموست خود سخت شونده ساخته می شود و از خواص بسیار خوب ومقاومت‌های رطوبتی وشیمیائی فوق العاده برخوردارمی‌باشد . دارای سختی مناسب و انعطاف پذیری بسیار می‌باشد . ازجمله قطعـات و وسایلی که رنگ آمیـزی آنها با این رنگ توصیه می‌گردد وسایل آشـپزخانه و لوازم خانگی ماننـد یخچـال ، فریزر، ماشین لباسشوئی ، ماشین ظرفشوئی و غیره می‌باشد . مراتب بالا وخواص شیمیائی ویژه از جمله عدم صابونی شدن این رنگ باعث می‌گرددکه بعنوان رنگ رویه تزئینی توأم با ویژگی‌های خاص ضد خوردگی قابل مصرف و استفاده باشد . این رنگ دارای چسبندگی مناسبی بر روی ورقهای فلزی از نوع گالوانیزه است .

رنگهای سریع خشگ برپایه رزین های آلکیدی

این رنگ بر پایه رزین های آلکیدی کوتاه روغن بوده واز خواص بسیار خوب مکانیکی مانند سختی، انعطاف‌پذیری و مقاومت در برابر ضربه و خراش و همچنین از خواص نسبتاً خوب شیمیایی و رطوبتی برخوردار می‌باشد . اجزاء مصرفی آن از ثبات قابل توجه نوری بهره‌مند بوده و به عنوان پوششهای حفاظتی و تزئینی جهت سطوح فلزی، مصنوعات صنعتی و خانگی مناسب می‌باشند . از خواص بسیار مهم و ارزنده این رنگ ، خشک شدن سریع آن است که منجر به سهولت جابجائی قطعات رنگ‌‌آمیزی شده و در نتیجه باعث سرعت در انجام کار می‌شود .

رنگ ترافیک اکریلیک

این رنگ که بر پایه رزین های اکریلیک ترمو پلاستیک تولید وعرضه می‌‌گردد دارای خواص ویژه جهت خط‌کشی جاده و استفاده روی سطوح آسفالت و بتون بوده و از مقاومتهای جوی و رطوبتی خوب برخوردار است و در حرارت متعارف سخت می‌گردد‌. ضمناً خواص مندرج در استاندارد ملی ایران بشماره 3758 را بطور کامل پوشش می‌دهد.

رنگ ترافیک کلرو کائوچو

این رنگ که بر پایه رزین های الکید – کلرو کائوچو تولید و عرضه می‌گردد دارای خواص ویژه جهت خط کشی جاده‌ها و استفاده روی سطوح آسفالت و بتون بوده و از مقاومت‌های جوی و رطوبتی خوب برخوردار است و در حرارت متعارف سخت میگردد . ضمناً خواص مندرج در استاندارد ملی ایران بشماره 339 را بطور کامل پوشش می‌دهد .

آستری ضد خوردگی زینک کرومات ( سوله )

این محصول بر پایة رزینهای الکیدی بسیار مرغوب و پیگمنت‌های ضد خوردگی تولید و عرضه می‌گردد قابل استفاده روی سطوح فلزی بوده و لایة محـافظ خوبی در مقابل شرایط جوی ایجاد می‌نماید چسبندگی و مقاومت‌های این آستری بسیار مناسب است و از سرعت خشک شدن خوبی برخوردار می‌باشد بطوری‌که حدود 10 تا 12 ساعت پس از اعمال لایه اول پوشش‌دهی مجدد امکان پذیر می‌باشد .

لاکهای سخت شونده با اسید (نیمه پلی استر)

لاکهای سخت شونده با اسید برپایه مخلوطی از رزینهای اوره فرم آلدهید و آلکیدی تولید می‌گردد و جهت رنگ آمیزی و پوشش دهی انواع مصنوعات چوبی اعم از مبلمان، پارکت و …بسیار مناسب می‌باشد . دارای سختی و انعطاف پذیری مناسب و مقاومت‌های خوب بوده و در انواع براق ، نیمه‌مات و مات قابل تولید و عرضه می باشد . این محصول دوجزئی بوده که جزء دوم را کاتالیستهای اسیدی تشکیل می دهد.

رنگهای اتومبیلی الکیدی

رنگهای اتومبیلی براق سیکلمه برپایه رزین‌های الکیدی با طول روغن متوسط وپیگمنت‌های دارای کیفیت بسیارخوب در انواع فام از سفید تا مشکی تولید و عرضه می گردد. این رنگ دارای چسبندگی بسیار مناسب روی آستری های سیکلمه و هم چنین بتونه فوری و روغنی بوده و ازمقاومت‌های آب و هوائی و مکانیکی خوب برخوردار می باشد . ضمناً پیگمنت‌های بکار رفته در آن دارای ثبات نوری بسیار مناسب می باشد .

آستری های اتومبیلی آلکیدی

آستری‌های اتومبیلی سیکلمه بر پایه رزین‌های الکیدی با طول روغن متوسط و پیگمنت‌های دارای کیفیت بسیارخوب درانواع فام ازسفید تا مشکی تولید وعرضه می گردد . این آستری دارای چسبندگی بسیار مناسب روی سطوح فلزی و فولادی بوده و از مقاومت‌های آب و هوائی و مکانیکی خوب بر‌خوردار است . ضمناً آستری فوق دارای خاصیت سمباده خوری بسیار خوب می باشد .

جلای آلکیدی اتومبیلی

جلای اتومبیلی این شرکت بر پایه رزین‌های آلکیدی بوده و دارای چسبندگی و براقیت بسیارخوب می باشد و ازسختی ‌و قابلیت انعطاف بسیار بالایی برخوردار است این جلا را می توان برروی سطوح رنگ آمیزی شده بکاربرد .

ضد رنگ اتومبیلی

این رنگ بر پایه رزین‌های الکیدی ، پیگمنت ضد خوردگی واکستندرهای مناسب تهیه می‌گردد . نوع و میزان مواد جامد انتخابی در این آستری از ویژگی‌های آن بوده و در ضخامت حدود 50 میکرون قشر رنگ لایه محافظ خوبی راروی سطوح فولادی (آهنی) ایجاد می نماید . از این آستری به عنوان لایه زیرین جهت تعمیر و رنگ آمیزی مجدد بدنه خودرو می توان استفاده نمود.

رنگهای براق آلکیدی سیکلمه

این رنگها بر پایه رزین‌های آلکیدی ساخته شده و در انواع فام از سفید تا مشکی قابل عرضه می‌باشد‌ . دارای براقیت بسیار خوب ، مقاومتهای مناسب در برابر شرایط جوی و رطوبتی بوده و ازثبات نوری قابل توجهی برخوردار است‌. حلالهای مصرفی در آن عمدتا‍‍‍‍‍‌ً آلیفاتیک بوده و در صورت استفاده صحیح فاقد آثار سوء زیست محیطی می‌باشد . رنگ فوق قابل استفاده روی سطوح فلزی ، چوبی ، سیمانی و گچی جهت مصارف داخل و خارج ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد . جهت مصرف روی سطوح فولادی اعمال یک لایه آستری الکیدی اخرائی حتی الامکان توصیه می گردد .

رنگ‌های الکیدی مات سیکلمه

این رنگها برپایه رزین‌های الکیدی ساخته شده ودر انواع فام ازسفید تا مشکی قابل عرضه میباشد . دارای مقاومت‌های مناسب دربرابرشرایط جوی ورطوبتی بوده وقادرند سطوح مات بسیار زیبایی را بوجود آورند . حلال‌های مصرفی درآن عمدتاً آلیفاتیک بوده و درصورت استفـــاده صحیح فاقد آثار سوء زیست محیطی
می باشند . رنگ فوق قابل استفاده روی سطوح فلزی ،چوبی،سیمانی وگچی بوده و جهت مصارف داخل وخارج ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد . جهت مصرف روی سطوح فولادی اعمال یک لایه آستری الکیدی اخرائی حتی الا مکان توصیه می گردد.

ضد زنگ

این رنگ بر پایه رزین‌های الکیدی، پیگمنت‌های ضد خوردگی واکستندرهای مناسب تهیه می‌گردد . نوع و میزان مواد جامد انتخابی در این آستری از ویژگی‌های آن بوده و در ضخامت حدود50 میکرون قشر لایه محاظ خوبی را روی سطوح فولادی (آهنی) ایجاد می نماید . از این آستری جهت مصارف ساختمانی میتوان استفاده نمود.

جلای هوا خشک آلکیدی

جلای ساختمانی این شرکت بر پایه رزینهای آلکیدی بوده وبه صورت براق ، نیمه‌مات ومات قابل عرضه می‌باشد واز چسبندگی وقابلیت انعطاف وسختی خوبی برخوردار است . این جلا را می توان بر روی سطوح چوبی ( بغیر ازکفپوشهای چوبی ونیمکت های آزمایشگاهی ) ویا بر روی سطوحی که از قبل رنگ آمیزی شده‌اند بکار برد.

رنگ استخری سیکلمه

رنگ استخری سیکلمه که بر پایه رزین های اکریلیک ترمو پلاستیک ساخته می شود جهت سطوح استخرهای شنا و هم جنس استخرها و حوضچه‌های پرورش‌ماهی مناسب می‌باشد . این رنگ بطور معمول در فام آبی عرضه می گردد و در صورت نیاز قابل عرضه در هر فام دیگری می‌باشد . از چسبندگی مناسب روی سطوح بتونی برخوردار است ومقاومت رطوبتی فوق العاده آن باعث دوام آن درون آب می باشد .

رنگ پلاستیک

این رنگ بر پایه کوپلیمرهای امولسیونی وینیل استات میباشد . دارای چسبندگی بسیار خوب بر روی سطوح سیمانی – آجری و آردواز و سطوح داخلی ساختمان از قبیل دیوارهای گچی می باشد و نیز از مقاومتهای آب و هوایی و مکانیکی خوبی برخوردار است.

تینر های صنعتی

تینرهای صنعتی شرکت سیکلمه جهت رقیق نمودن رنگ‌های صنعتی به کار می‌رودکه بسته به نوع سیستم رنگ فرموله شده و شامل هیدروکربورهای آروماتیکی نظیر تولوئن، زایلین و …حلال‌های کتونی، اَستات‌ها الکل‌ها ، اِسترها وحلال‌های چندگانه و متنوع نظیر دی متیل اَستامید و غیره می‌باشند . ازاین تینر‌ها جهت رقیق نمودن رنگ‌های کوره‌ای آلکیدآمین ، رنگ‌های اکریلیک ترموست ، اپوکسی دو جزئی ، واش پرایمر صنعتی ، رنگ‌های ترافیک ، رنگ های استخـــری ، لاک‌ها ، آستــری‌های ضدخوردگی وغیره استفـــاده
می گردد.

تینر های روغنی

تینر روغنی شرکت سیکلمه بر پایه هیدروکربورهای آلیفاتیک و آروماتیک بوده و قادر به رقیق نمودن رنگهای تزئینی ساختمانی ، اتومبیلی ، آستری‌ها و لاک‌های مربوطه وهمچنین رنگ‌های اکلیل آلومینیومی می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *